B-12 (2010)

B-12 (2010)

                           KÕIK MÄNGUD TOIMUVAD KUNSTMURUSTAADIONIL  VÄLJAK 2

1.  FC KURESSAARE KOLLANE

2.  FC KURESSAARE SININE

3.  PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA

4.  JÕHVI FC PHOENIX

5.  PUHJA SK BARCA / PEIPSI UNT. JUUNIOR ÜM

                                                               Esmaspäev,  25.07

1.    FC KURESSAARE KOLLANE – FC KURESSAARE SININE   9.00 6:0

2.    PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA – PUHJA SK BARCA / PEIPSI UNT. JUUNIOR ÜM  9.45 2:1

3.    JÕHVI FC PHOENIX –  PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA   13.05 6:0

4.    FC KURESSAARE KOLLANE – PUHJA SK BARCA / PEIPSI UNT. JUUNIOR ÜM  13.50 1:3

5.    FC KURESSAARE SININE –  JÕHVI FC PHOENIX   14.35 0:6

KELL  17.00 RONGKÄIGU ALGUS (NOORUSE KOOLIST – KURESSAARE LINNASTAADIONILE)

KELL  18.10 ÕHTUSÖÖK LINNASTAADIONIL

KELL  19.00 LINNASTAADIONIL  FC KURESSAARE – PÄRNU JK VAPRUS  EVALD TIPNERI KARIKA 1/32-FINAAL

                                                                    Teisipäev, 26.07

6.     FC KURESSAARE KOLLANE – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA   9.15 2:0

7.     FC KURESSAARE SININE –  PUHJA SK BARCA / PEIPSI UNT. JUUNIOR ÜM  10.00 0:6

8.     FC KURESSAARE KOLLANE –  JÕHVI FC PHOENIX   10.45 1:1

9.     FC KURESSAARE SININE – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA   13.00 1:5

10.   JÕHVI FC PHOENIX – PUHJA SK BARCA / PEIPSI UNT. JUUNIOR ÜM  13.45 0:1

                                                                  Kolmapäev, 27.07

11.   TURNIIRI 1 KOHT – TURNIIRI 3 KOHT         9.15                                          1-3 KOHA MÄNG PUHJA SK BARCA PEIPSI ÜM- FC KURESSAARE KOLLANE 0:2

12.   TURNIIRI 4 KOHT – TURNIIRI 5 KOHT       9.15                                          4-5 KOHA MÄNG PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA – FC KURESSAARE SININE 2:0

13.   TURNIIRI 2 KOHT – TURNIIRI 3 KOHT       11.55                                          1-3 KOHA MÄNG JÕHVI FC PHOENIX – FC KURESSAARE KOLLANE 1:1

14.   TURNIIRI 1 KOHT – TURNIIRI 2 KOHT       13.30                                          1-3 KOHA MÄNG PUHJA SK BARCA/ PEIPSI ÜM – JÕHVI FC PHOENIX 4:1

KELL 15.15  KUNSTMURUSTAADIONIL AUTASUSTAMINE

 MeeskondFC Kuressaare kollaneFC Kuressaare sininePõhja-Tallinna JK VoltaJõhvi FC PhoenixPuhja SK Barca / Peipsi Unt. JuuniorVäravate vahePunkteKoht
1.FC Kuressaare kollane XXX6:0 / 3p  2:0 / 3p 1:1 / 1p1:3 / 0p 10:4 7p3. 
2.FC Kuressaare sinine0:6 / 0p  XXX1:5 / 0p 0:6 / 0p  0:6 / 0p1:23 0p 5. 
3.Põhja-Tallinna JK Volta0:2 / 0p 5:1 / 3p XXX 0:6 / 0p 2:1 / 3p 7:10 6p 4.
4.Jõhvi FC Phoenix1:1 / 1p 6:0 / 3p 6:0 / 3p  XXX0:1 / 0p 13:2 7p 2. 
5.Puhja SK Barca / Peipsi Unt. Juunior 3:1 / 3p6:0 / 3p 1:2 / 0p 1:0 / 3p   XXX 11:3 9p 1. 

TULEMUSED:

I koht FC KURESSAARE KOLLANE
II koht – PUHJA SK BARCA/PEIPSI UNT. JUUNIOR
III koht – JÕHVI FC PHOENIX
4. koht – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA
5. koht
  FC KURESSAARE SININE