B-8 (2014)

                                                           

                                                            B-8   2014

KÕIK MÄNGUD TOIMUVAD LINNASTAADIONI JA KURESSAARE RANNA VAHEL

                                                           TITERAND 2

               A-GRUPP                                                                B-GRUPP

1.  FC KURESSAARE KOLLANE                       1.  FC KURESSAARE SININE

2.  SAKU SPORTING VALGE                              2.  FC KURESSAARE 15

3.  PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA VALGE         3.  SAKU SPORTING SININE

4.  JK SEPPS 1                                                       4.  JK SEPPS 2

5.  LÕUNA-LÄÄNEMAA JK                               5. PUHJA SK BARCA/PEIPSI UNT. JUUNIOR ÜM

                                                                                6.  PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA  MUST

                                                                 Esmaspäev, 25.07

1.   SAKU SPORTING VALGE –  PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA VALGE                      9.00 1:9

2.   JK SEPPS 1 –  LÕUNA-LÄÄNEMAA JK                                                                      9.35 8:3

3.   SAKU SPORTING SININE – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA  MUST                        10.10 5:12

4.   FC KURESSAARE KOLLANE –  SAKU SPORTING VALGE                                    10.45 10:3

5.   JK SEPPS 2 – PUHJA SK BARCA/PEIPSI UNT. JUUNIOR ÜM                                  11.20 5:8

6.   FC KURESSAARE KOLLANE –  LÕUNA-LÄÄNEMAA JK                                       11.55 3:5

7.   PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA VALGE – JK SEPPS 1                                                12.30 2:11

8.   FC KURESSAARE 15 – PUHJA SK BARCA/PEIPSI UNT. JUUNIOR ÜM                 13.05 0:9

9.   SAKU SPORTING SININE – FC KURESSAARE SININE                                            13.40 19:0

10. JK SEPPS 2 – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA  MUST                                                  14.15 1:18

11. FC KURESSAARE SININE –  FC KURESSAARE 15                                                   14.50 7:0

KELL  17.00 RONGKÄIGU ALGUS (NOORUSE KOOLIST – KURESSAARE LINNASTAADIONILE)

KELL  18.10 ÕHTUSÖÖK  LINNASTAADIONIL

KELL  19.00 LINNASTAADIONIL  FC KURESSAARE – PÄRNU JK VAPRUS  EVALD TIPNERI KARIKA 1/32-FINAAL

                                                                   Teisipäev, 26.07

12.   FC KURESSAARE SININE – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA  MUST                       9.00 1:15

13.   FC KURESSAARE 15 – JK SEPPS 2                                                                               9.35 0:9

14.   FC KURESSAARE KOLLANE – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA VALGE                10.10 7:5

15.   PUHJA SK BARCA/PEIPSI UNT. JUUNIOR ÜM –  SAKU SPORTING SININE       10.45 4:4

16.   LÕUNA-LÄÄNEMAA JK  –  SAKU SPORTING VALGE                                            11.20 4:2

17.   FC KURESSAARE KOLLANE – JK SEPPS 1                                                               11.55 3:9

18.   PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA  MUST –  FC KURESSAARE 15                               12.30 23:1

19.   JK SEPPS 2 –  SAKU SPORTING SININE                                                                     13.05 1:11

20.    SAKU SPORTING VALGE – JK SEPPS 1                                                                     13.40 3:12

21.    PUHJA SK BARCA/PEIPSI UNT. JUUNIOR ÜM –  FC KURESSAARE SININE      14.15 16:0

22.    SAKU SPORTING SININE –   FC KURESSAARE 15                               14.50 21:0

23. PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA  MUST – PUHJA SK BARCA/PEIPSI UNT. JUUNIOR  16.00 7:5

24.    PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA  VALGE –  LÕUNA-LÄÄNEMAA JK       16.35 4:3

25.    FC KURESSAARE SININE – JK SEPPS 2                                                                         17.10 2:3

                                                             Kolmapäev, 27.07

26.   A 5 – B 5   SAKU SPORTING VALGE – FC KURESSAARE SININE  9.30                                       9-10 KOHT6:0

27.   A 4 – B 4  LÕUNA-LÄÄNEMAA JK – JK SEPPS 2                     10.15                                        7-8 KOHT 0:4

28.   A 3 – B 3 PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA VALGE – PUHJA SK BARCA/PEIPSI UNT. JUUNIOR 10.50                                        5-6 KOHT 0:8

29.   A 2 – B 2 FC KURESSAARE KOLLANE –  SAKU SPORTING SININE  11.15                                        3-4 KOHT 7:4

30.   A 1 – B 1  JK SEPPS 1 – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA MUST   12.30                                        1-2 KOHT

KELL 15.15 AUTASUSTAMINE KUNSTMURUSTAADIONIL 0:7

I koht – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA MUST

II koht – JK SEPPS 1

III koht – FC KURESSAARE KOLLANE

4. koht – SAKU SPORTING SININE

5. koht – PUHJA SK BARCA/PEIPSI UNT. JUUNIOR

6. koht – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA VALGE

7. koht – JK SEPPS 2

8. koht – LÕUNA-LÄÄNEMAA JK

9. koht – SAKU SPORTING VALGE

10. koht – FC KURESSAARE SININE

A-alagrupp

 MeeskondFC Kuressaare kollaneSaku Sporting valgePõhja-Tallinna JK Volta valgeJK Sepps 1Lõuna-Läänemaa JKVäravate vahePunkteKoht
1.FC Kuressaare kollaneXXX 10:3 / 3p  7:5 / 3p3:9 / 0p 3:5 / 0p 23:22 6p 2. 
2.Saku Sporting valge 3:10 / 0pXXX 1:9 / 0p 3:12 / 0p 2:4 / 0p 9:35 0p 5. 
3.Põhja-Tallinna JK Volta valge5:7 / 0p9:1 / 3p XXX 2:11 / 0p 4:3 / 3p 20:22 6p 3. 
4.JK Sepps 19:3 / 3p  12:3 / 3p11:2 / 3p XXX  8:3 / 3p40:11  12p1.
5.Lõuna-Läänemaa JK5:3 / 3p 4:2 / 3p  3:4 / 0p3:8 / 0p   XXX 15:17 6p 4. 

B-alagrupp

 MeeskondFC Kuressaare sinineFC Kuressaare 15Saku Sporting sinineJK Sepps 2Puhja SK Barca / Peipsi Unt. JuuniorPõhja-Tallinna JK Volta mustVäravate vahePunkteKoht
1.FC Kuressaare sinineXXX 7:0 / 3p  0:19 / 0p2:3 / 0p0:16 / 0p 1:15/ 0p 10:53 3p 5.
2.FC Kuressaare 15 0:7 / 0pXXX 0:21 / 0p 0:9/ 0p 0:9 / 0p 1:23 / 0p 1:69 0p 6. 
3.Saku Sporting sinine 19:0 / 3p 21:0 / 3pXXX 11:1 / 3p  4:4 / 1p5:12 / 0p 60:17 10p  2.
4.JK Sepps 2 3:2 / 3p9:0/ 3p 1:11 / 0p XXX 5:8 / 0p 1:18 / 0p 19:39 6p 4. 
5.Puhja SK Barca / Peipsi Unt. Juunior16:0 / 3p9:0 / 3p  4:4 / 1p  8:5 / 3p XXX 5:7 / 0p 60:17 10p 3.
6.Põhja-Tallinna JK Volta must15:1/ 3p 23:1 / 3p 12:5 / 3p  18:1 / 3p 7:5 / 3pXXX 75:13 15p  1.