B-10 (2012)

B-10 (2012)

KÕIK MÄNGUD TOIMUVAD KUNSTMURUSTAADIONI TAGA MURUVÄLJAKUL

                         A- GRUPP                                                       B- GRUPP

1.   FC KURESSAARE KOLLANE                  1.  FC KURESSAARE SININE

2.   PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA                  2.  SAKU SPORTING SININE

3.   SAKU SPORTING VALGE                         3.  IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE

4.   JÕGEVA SK NOORUS 96                           4.  PUHJA SK BARCA / PEIPSI UNT. JUUNIOR  ÜM

                                                                Esmaspäev, 25.07

1.   FC KURESSAARE KOLLANE – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA                                    9.00    A 0:13

2.   FC KURESSAARE SININE –  SAKU SPORTING SININE                                                9.45    B 2:8

3.   SAKU SPORTING VALGE-  JÕGEVA SK NOORUS 96                                                   10.30   A 2:3

4.   IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE – PUHJA SK BARCA / PEIPSI UNT. JUUNIOR  ÜM  11.15   B 0:4

5.   PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA –  SAKU SPORTING VALGE                                         12.00   A 13:2

6.    FC KURESSAARE KOLLANE –  JÕGEVA SK NOORUS 96                                           12.45  A 3:4

7.    SAKU SPORTING SININE – PUHJA SK BARCA / PEIPSI UNT. JUUNIOR  ÜM          13.30  B 1:2

8.    FC KURESSAARE SININE –  IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE                                       14.15  B 2:11

KELL  17.00 RONGKÄIGU ALGUS (NOORUSE KOOLIST – KURESSAARE LINNASTAADIONILE)

KELL  18.10 ÕHTUSÖÖK  LINNASTAADIONIL

KELL  19.00 LINNASTAADIONIL  FC KURESSAARE – PÄRNU JK VAPRUS  EVALD TIPNERI KARIKA 1/32-FINAAL

                                                                Teisipäev, 26.07

9.    PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA – JÕGEVA SK NOORUS 96                                            10.00  A 9:1

10.  FC KURESSAARE SININE –  PUHJA SK BARCA / PEIPSI UNT. JUUNIOR  ÜM         10.45  B 1:7

11.  FC KURESSAARE KOLLANE – SAKU SPORTING VALGE                                            11.30  A 1:7

12.  SAKU SPORTING SININE –  IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE                                         12.15  B 3:0

13.  A 3 – B 4    SAKU SPORTING VALGE –  FC KURESSAARE SININE                                                                                                                          15.00 5:3

14.  B 3 – A 4       IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE – FC KURESSAARE KOLLANE                                                                                                                        15.45 4:3

15.  A 1 – B 2     PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA – SAKU SPORTING SININE                                                                                                                       16.30 12:1

16.  B 1 – A 2     PUHJA SK BARCA / PEIPSI UNT. JUUNIOR  ÜM                                                                                                         17.00 1:2

                                                                  Kolmapäev, 27.07

17.  MÄNG 13 KAOTAJA – MÄNG 14 KAOTAJA                                                  10.30  7- 8 KOHT FC KURESSAARE SININE – FC KURESSAARE KOLLANE 1:7

18.  MÄNG 13 VÕITJA – MÄNG 14 VÕITJA                                                           11.15  5-6  KOHT SAKU SPORTING VALGE – IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE 4:1

19.  MÄNG 15 KAOTAJA – MÄNG 16 KAOTAJA                                                   12.00  3-4 KOHT SAKU SPORTING SININE – PUHJA SK BARCA/ PEIPSI 0:4

20.  MÄNG 15 VÕITJA – MÄNG 16 VÕITJA                                                           12.45   1-2 KOHT PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA – JÕGEVA SK NOORUS 96 4:0

KELL  15.15 AUTASUSTAMINE KUNSTMURUSTAADIONIL

A-alagrupp

 MeeskondFC Kuressaare kollanePõhja-Tallinna JK VoltaSaku Sporting valgeJõgeva SK Noorus 96Väravate vahePunkteKoht
1.FC Kuressaare kollane XXX0:13 / 0p  1:7 / 0p3:4 / 0p 4:24 0p 4. 
2.Põhja-Tallinna JK Volta13:0 / 3p XXX 13:2 / 3p 9:1 / 3p 35:3 9p 1. 
3.Saku Sporting valge7:1 / 3p 2:13 / 0p  XXX2:3 / 0p 11:17 3p 3. 
4.Jõgeva SK Noorus 964:3 / 3p 1:9 / 0p  3:2 / 3pXXX 8:14 6p 2. 

B-alagrupp

 MeeskondFC Kuressaare sinineSaku Sporting sinineIda-Virumaa JK AlliancePuhja SK Barca / Peipsi Unt. JuuniorVäravate vahePunkteKoht
1.FC Kuressaare sinine XXX2:8 / 0p 2:11 / 0p 1:7 / 0p 5:26 0p 4. 
2.Saku Sporting Sinine8:2 / 3p XXX 3:0 / 3p 1:2 / 0p 12:4 6p 2. 
3.Ida-Virumaa JK Alliance11:2 / 3p 0:3 / 0p XXX 0:4 / 0p 11:9 3p 3. 
4.Puhja SK Barca / Peipsi Unt. Juunior7:1 / 3p  2:1 / 3p4:0 / 3p XXX 13:2 9p 1.

Tulemused:

I koht – PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA

II koht – JÕGEVA SK NOORUS 96
III koht – PUHJA SK BARCA/PEIPSI UNT. JUUNIOR
4. koht – SAKU SPORTING SININE
5. koht
  SAKU SPORTING VALGE
6. koht –
 IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE
7. koht – FC KURESSAARE KOLLANE
8. koht –
 FC KURESSAARE SININE