B-14 (2008)

B-14  2008

MÄNGUD NOORUSE KOOLI STAADIONIL JA KUNSTMURUSTAADIONIL

1.  FC KURESSAARE SININE

2.  FC KURESSAARE KOLLANE

3.  FC FLORA MUST

4.  SAKU SPORTING

5.  IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE

6.  JÕHVI FC PHOENIX

7.  FC FLORA VALGE

                                                           Esmaspäev, 25.07

1.    FC KURESSAARE SININE – SAKU SPORTING            9.00     NOORUSE ST. 1:2

2.    FC FLORA VALGE – FC FLORA MUST                 9.45     NOORUSE ST. 2:0

3.    JÕHHVI FC PHOENIX – SAKU SPORTING                  10.30    NOORUSE ST. 1:2

4.    FC KURESSAARE KOLLANE – JK ALLIANCE           10.50    KUNSTMURUSTAADION 1:1

5.    FC FLORA MUST – FC KURESSAARE SININE  12.00    NOORUSE ST. 1:0

6.    JÕHVI FC PHOENIX – JK ALLIANCE                           15.25    KUNSTMURUSTAADION 0:3

7.    FC KURESSAARE KOLLANE – FC FLORA VALGE    16.10   KUNSTMURUSTAADION 0:3

KELL  17.00 RONGKÄIGU ALGUS (NOORUSE KOOLIST – KURESSAARE LINNASTAADIONILE)

KELL  18.10 ÕHTUSÖÖK  LINNASTAADIONIL

KELL  19.00 LINNASTAADIONIL  FC KURESSAARE – PÄRNU JK VAPRUS  EVALD TIPNERI KARIKA 1/32-FINAAL

                                                          

Teisipäev, 26.07

8.    FC KURESSAARE KOLLANE – FC FLORA MUST        10.00  NOORUSE ST. 1:2

9.    FC KURESSAARE SININE – FC FLORA VALGE                     10.45  NOORUSE ST. 3:1

10.  SAKU SPORTING – JK ALLIANCE                                        12.15  KUNSTMURUSTAADION 0:1

11.  FC KURESSAARE KOLLANE – FC KURESSAARE SININE  13.45  NOORUSE ST. 1:2

12.  JÕHVI FC PHOENIX – FC FLORA VALGE                            14.30  KUNSTMURUSTAADION 3:2

13.  FC FLORA MUST – JK ALLIANCE                                15.15  KUNSTMURUSTAADION 1:0

14.  JÕHVI FC PHOENIX – FC KURESSARE SININE                  17.15  KUNSTMURUSTAADION 0:1

15.  SAKU SPORTING – FC FLORA VALGE                                 18.00  KUNSTMURUSTAADION 2:0

                                                          

Kolmapäev, 27.07

16. FC FLORA VALGE – IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE 9.15 NOORUSE ST. 0:0

17. SAKU SPORTING – FC FLORA MUST 10.00 KUNSTMURUSTAADION 0:0

18. FC KURESSAARE KOLLANE – JÕHVI FC PHOENIX 10.00 NOORUSE ST 1:1

19. IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE – FC KURESSAARE SININE 11.30 NOORUSE ST

20. FC KURESSAARE KOLLANE – SAKU SPORTING 12.15 NOORUSE ST

21. FC FLORA MUST – JÕHVI FC PHOENIX 12.45 KUNSTMURUSTAADION

KELL 15.15  KUNSTMURUSTAADIONIL AUTASUSTAMINE

 MeeskondFC Kuressaare sinineFC Kuressaare kollaneTallinna FC Flora mustSaku SportingIda-Virumaa JK AllianceJõhvi FC PhoenixTallinna FC Flora valgeVäravate vahePunkteKoht
1.FC Kuressaare sinine XXX2:1 / 3p 0:1 / 0p 1:2 / 0p 1:2/ 0p 1:0 / 3p  3:1 / 3p8:7 4. 
2.FC Kuressaare kollane1:2 / 0p  XXX1:2 / 0p 0:3/ 0p 1:1 / 1p 1:1 / 1p   0:3 / 0p4:12 7. 
3.Tallinna FC Flora must1:0 / 3p 2:1 / 3p XXX 0:0/ 1p 1:0 / 3p  4:0/ 3 p0:2 / 0p 8:3 13 II
4.Saku Sporting 2:1 / 3p3:0/ 3p 0:0/ 1p  XXX 0:1 / 0p2:1 / 3p 2:0 / 3p 9:313
5.Ida-Virumaa JK Alliance2:1/ 3p 1:1/ 1p 0:1/ 0p 1:0 / 3p   XXX 3:0 / 3p  0:0/ 1p7:3 11 III
6.Jõhvi FC Phoenix0:1 / 0p  1:1/ 1p0:4/ 0p 1:2 / 0p 0:3 / 0p XXX 3:2 / 3p 5:13  46. 
7.Tallinna FC Flora valge 1:3 / 0p3:0 / 3p 2:0 / 3p 0:2 / 0p 0:0/ 1p 2:3 / 0p XXX 8:8  75. 

Tulemused

I koht – SAKU SPORTING
II koht – TALLINNA FC FLORA MUST
III koht – IDA-VIRUMAA JK ALLIANCE
4. koht – FC KURESSAARE SININE
5. koht – TALLINNA FC FLORA VALGE
6. koht – JÕHVI FC PHOENIX
7. koht – FC KURESSAARE KOLLANE