Tulemused

2019 tulemused:

B-7/B-8 (2011-2012)
I koht – FC Tiigrid
II koht – Raasiku FC Joker
III koht – FC Kuressaare
IV koht
V koht
VI koht
VII koht
VIII koht
IX koht 

B-9 (2010)
I koht – SK Smorgon

II koht – FC Joker
III koht – JK Vaprus
IV koht – FC Kuressaare sinine
V koht – FC Kuressaare kollane

B-10 (2009)
I koht FC Kuressaare 
II koht SK Smorgon
III koht SK Augur
IV koht Pärnu JK Vaprus

B-11/B12 (2007/2008)
I koht FK Smorgon
II koht Vändra JK Vaprus
III koht JK Narva Trans
IV koht FC Kuressaare 07
V koht Leisi JK
VI koht FC Cosmos
VII koht FC Kuressaare 08

B-13/B14 (2005/2006)
I koht FC Alliance
II koht Tallinna FC Flora H
III koht FK Smorgon
IV koht FC Kuressaare 05
V koht Tallinna FC Flora L
VI koht FC Kuressaare 06

G-13 (2006)
I koht JK Saarepiiga
II koht FC Kuressaare
III koht JK Tallinna Kalev
 

2018 tulemused:

B-10 (2008)

I koht FC Tiigrid

II koht Raasiku FC Joker

III koht FC Preili

IV koht JK Leisi

V koht Saaremaa JK aameraaS

VI koht FC Kuressaare

 

B-11 (2007)

I koht JK Smorgon

II koht Kohtla-Järve FC Viru Star

III koht FC Kuressaare

IV koht Tallinna JK Legion

 

B-14/B13 (2004-2005)

I koht FC Flora

II koht FC Kuressaare 04

III koht SK Pärnu Kalev

IV koht FK Smorgon

V koht FK Preili

VI koht FC Kuressaare 05

 

B-8 (2010)

I koht Tallinna FC Ararat

II koht FC Kuressaare 09

III koht JK Poseidon 1

IV koht Raasiku FC Joker

V koht FC Kuressaare kollane

VI koht JK Poseidon 2

VII koht FC Kuressaare sinine

VIII koht FC Kuressaare 11

B-9 (2009)
I koht : JK Kratid

II koht : Pärnu JK Vaprus sinine

III koht : FC Tiigrid

IV koht: FC Kuressaare

V koht: FC Cosmos

VI koht: Jõhvi FC Phoenix
VII koht:
JK Augur

VIII koht: JK Pärnu Vaprus must

 

B-12 (2006)

I koht: FC Flora
II koht: JK Smorgon
III koht: Raasiku FC Joker
IV koht:
FC Kuressaare
V koht:
Saaremaa JK aameraaS
G-13 (2005)

I koht: FC Kuressaare
II koht: JK Saarepiiga
III koht: Raasiku FC Joker

 

 

 

2017 tulemused:

G-13
I koht FC Kuressaare
II koht  Legion Kreštšatik

G-16
I koht  Legion Kreštšatik
II koht BSSE Preili
III koht FC Kuressaare I
IV koht FC Kuressaare II

B-10
I koht Pärnu JK Vaprus Kollane
II koht Viru Star
III koht Rakvere JK Tarvas
IV koht FC Kose
V koht FC Kuressaare
VI koht Pärnu JK Vaprus Must

B-11
I koht FC Kuressaare
II koht Pärnu JK Vaprus Roheline
III koht Legion Kreštštik
IV koht Pärnu JK Vaprus Sinine
V koht Tallinna JK Kalev
VI koht JK Laagri HK/AMJK
VII koht Saaremaa JK aameraaS
VIII koht Pärnu JK Poseidon

B-12
I koht Rakvere JK Tarvas
II koht JK Tallinna Kalev
III koht FC Kuressaare
IV koht FC Kose
V koht Pärnu JK Vaprus
VI koht Orissaare
VII koht Sparta Tallinna
VIII koht  Raasiku FC Joker

B-8
I koht TFS ‘Nikars-Vanagi’
II koht FC Ararat
III koht Raasiku FC Joker
IV koht FC Kuressaare II
V koht  FC Kuressaare I

B-9
I koht Rakvere JK Tarvas
II koht SK Pakri
III koht Raasiku FC Joker
IV koht JK Järve
V koht Pärnu JK Vaprus
VI koht Pärnu JK Poseidon
VII koht Saaremaa JK aameraaS
VIII koht Leisi JK
IX koht FC Kuressaare I
X koht FC Kuressaare II

B-14
III koht Sparta Tallinn
IV koht JK Järve

2016 tulemused:

B14 (2002-2003)

I koht FK Smorgon
II koht  Parus Ivangorod
III koht FC Kuressaare
IV koht FC Nõmme Kalju
V koht FC Flora
VI koht Kärdla LM

B12 (2004)

I koht FC Kuressaare
II koht FK Smorgon
III koht Viljandi JK Tulevik
IV koht FC Flora

B11 (2005)

I koht JK Tallinna Kalev
II koht FC Narva
III koht JK Sillamäe Kalev
IV koht FC Kuressaare
V koht Viljandi JK Tulevik
VI koht EBK Tottenham
VII koht FC Viru Star
VIII koht Raasiku FC Joker
IX koht EBK Liverpool

B10 (2006)

I koht FC Daugava
II koht FC Kuressaare kollane
III koht FC Smorgon
IV koht JK Läänemaa
V koht JK Tallinna Kalev
VI koht FC Kuressaare sinine
VII koht Viljandi JK Tulevik
VIII koht SaareMaa JK aaMeraaS

B-9 (2007)

I koht TFS “Nikars-Vanagi”
II koht Pärnu JK Vaprus I
III koht FC Viru Star
IV koht JK Sillamäe Kalev
V koht FC Kuressaare
VI koht FK Smorgon
VII koht SK Pakri
VIII koht SaareMaa JK aaMeraaS
IX koht Pärnu JK Vaprus II
X koht Leisi JK

B-8 (2008)

I koht FC Daugava
II koht FC Ararat I
III koht FC Kuressaare II
IV koht FC Kuressaare I
V koht FC Ararat II
VI koht Leisi JK

G-15 (2000-2001)

I koht BSSE Preili
II koht FC Kuressaare I
III koht FC Kuressaare II
IV koht FK Smorgon