Avaleht

2018 turniir toimub 29. juuli- 1. august!

KLUBI AVALDUS
Noorte jalgpalliturniiril Saaremaa Cup teisipäeval aset leidnud kahetsusväärne intsident, kus kohalikud noormehed läksid õhtul külalisvõistkondade elupaigas Kuressaare gümnaasiumis JK Laagri HK/AMJK mängijatega kaklema on kindlasti õppetund nii turniiri korraldajatele, kui ka mõlemale meeskonnale, kes sellega otseselt seotud olid.
Kahjuks on ühest tõde selle juhtumiga keeruline leida, kuna peale kaklejate ei ole asja juures rohkem tunnistajaid.
Kindlasti ei ole ühtegi vabandust selleks, et tekkivaid tülisid tuleks lahendada vägivallaga. Igal teol on tagajärjed ja kuna meeskonnad palliplatsil ei suutnud oma võitlust ära lahendada, oli korraldajate poolt otsuseks mõlemad meeskonnad turniirilt diskvalifitseerida.
Toonitame veelkord, selles olukorras õiget ja valet leida on keeruline, kui mitte võimatu. Sellest ka otsus mõlemad meeskonnad eemaldada. Kahjuks on mõned meedia väljaanded avaldanud väga negatiivse loo kogu Saaremaa Cupi kohta, mis turniiri ja klubi mainet rikuvad.
Turniiri korraldajad mõistavad sellise käitumise hukka, aga ei soovi taganeda vastutusest. FC Kuressaare juhtkond ja treenerid teevad kõik, et selgitada enda poolt välja kaklejad ja intsidendi põhjused.
Ajakirjandusse oleks õige pöörduda, siis kui on olemas kindlad tunnistajad, kelleks ei saa nimetada neid lapsi, kes mõlemal poolel üksteisega kakelda tahtsid. Juhtumi juures ei viibinud ühtegi täiskasvanut, kuigi koolis, kus kaklus aset leidis viibis küll turvamees, kuid kahjuks tema midagi ei näinud.
Eks iga lapsevanem ja treener arvab, et tema laps või hoolealune käitus õigesti, kui ei ole kindlat tõendit vastupidiseks. Üldises plaanis oli turniir edukas ja täname kõiki osalejaid ning loodame kõiki kohata juba järgmisel aastal Saaremaa Cupil 2018!

FC Kuressaare

Saaremaa Cup 2017 on selleks korraks läbi, kohtumiseni 2018 Saaremaa Cupil!

Korraldajad tänavad kõiki osalejaid!

Pildid ilmuvad kodulehele 14.08.17

Mängude tulemused on leitavad ajakava all!

Meenutus aastast 2016 siin

2017 aasta programm: (vanusegruppide ajakavad olemas alates 18.07.2017)

23.07- Osalevate võistkondade saabumine, 17.00-20.00 -õhtusöök
24.07- alatest 10.00 alagruppide mängud, 18.30-rongkäik (kogunemine Garnisoni 16  KTG), turniiri avamine Kuressaare Linnastaadionil
25.07- alatest 09.00 alagruppide mängud
26.07- alatest 09.00 play off mängud, 13.00-14.00 turniiri lõpetamine (autasustamine) Kunstmurul

2016 aasta tulemused leiate siit!

P1320250

Meil kui ürituse organiseerijatel on jätkuvalt soov pingutada selle nimel, et sport võimaldaks eri riikide noorsportlastel kokku tulla, nautida üritust ja Saaremaa  erinevaid võimalusi.  Samuti teeb turniiri korralduskomitee enda poolt kõik sellest oleneva, et võistkonnad tunneksid turniirist suurimat rahuolu. Tahame, et võistkonnad saaksid turniiri vältel mängida Saaremaa parimatel staadionitel, mänge vilistaksid professionaalsed kohtunikud ning võistkondade maksimaalne rahulolu oleks tagatud kogu turniiri vältel nii pallimurul kui väljaspool staadione.

Saaremaa Cup  on kujunenud nii Eestis kui Baltimaades väga oluliseks noorte jalgpalliturniiriks.Turniiri tase on aasta-aasalt muutunud üha paremaks. Sel aastal on Saaremaale oodata ligi viissada noort jalgpallurit nii Eestist, Lätist kui Leedust. Kolme päeva vältel peetakse Saaremaa vutiväljakutel maha ligikaudu 200 põnevat ja kaasahaaravat jalgpallimatši.

Soovime kõigile edukat turniiri ning põnevaid elamusi!

2015 aasta video on leitav siit!

2013 aasta video on leitav siit!