B-12 (2009-10)

B-12 (2009-10)

                                                Kunstmurustaadion

                  A                                                                                  B

1. FC Kuressaare 09                                                            1. FC Kuressaare 10
2. FC Haabersti 09                                                               2. Tartu WJK Santos 09
3. JK Poseidon 1                                                                  3. Raasiku Fc Joker 10
4. Tartu WJK Santos 10                                                       4. JK Poseidon 2

                                                       26.07

1.   9.00   Joker – Poseidon 2  (Väljak 1) 12:1
2.   9.00   Tartu WJK Santos 09 – Kure 10   (Väljak 2) 1:0
3.   9.45   Kure 09 – Poseidon 1     (Väljak 1) 4:0
4.   9.45   Haabersti – Tartu WJK Santos 10  (Väljak 2) 6:0
5.  12.10  Tartu WJK Santos 09 – Joker     (Väljak 1) 3:1
6.  12.10  Kure 10 – Poseidon 2          ( Väljak 2) 3:0
7.  14.15  Poseidon 1 – Tartu WJK Santos 10        (Väljak 1) 2:0
8.  14.15  Kure 09 – Haabersti 09        (Väljak 2) 2:0

17.30 Kuressaare gümnaasiumist (Nooruse kool) rongkäik läbi linna Kuressaare linnastaadionile, kus toimub avamine ja kell 18.40 õhtusöök
Kell 19.00 Eesti MV II – liiga mäng FC Kuressaare II – FC Kose

                                                        27.07

9.   8.30    Tartu WJK Santos 09 – Poseidon 2   (Väljak 1) 10:1
10. 8.45 Kure 10 – Joker (Väljak 2) 3:1
11. 9.15   Haabersti 09 – Poseidon 1  (Väljak 1) 5:0
12. 9.55   Kure 09 – Tartu WJK Santos 10 (Väljak 2) 6:1
13. 12.10  (A1 – B 4)  Kure 09- Poseidon 2 (Väljak 1) 15:0
14. 12.10  (A4 – B 1)  Tartu WJK Santos 10- Tartu WJK Santos 09 (Väljak 2) 0:3
15. 14.15  A 2 – B 3    FC Haabersti 09- Raasiku Joker 10    (Väljak 1) 5:0
16. 14.15  A 3 – B 2    Kure 10- Pärnu Poseidon 1   (Väljak 2) 0:2
17.  17.00  (mäng 13 kaotaja– mäng 16 kaotaja) Poseidon 2- Kure 10  (Väljak 1) 0:2
18.  17.00  (mäng 14 kaotaja – mäng 15 kaotaja) Tartu WjK Santos 10-  Raasiku Joker 2:2 (p. 3:2)                 (Väljak 2)
19.  17.45  (mäng  13 võitja – mäng 16 võitja) Kure 09- Poseidon     5:0    (Väljak 1)
20.  17.45  mäng  14 võitja – mäng 15 võitja  Santos 09-Haabersti    1:4                    (Väljak 2)

                                                         28.07

21.   9.00   (mäng 17 kaotaja– mäng 18 kaotaja) Joker-Poseidon 11:0  (Väljak 1)       7-8 koht
22.   9.00   (mäng 17 võitja – mäng 18 võitja) Kure 10-Santos 10 2:4  (Väljak 2)                 5-6 koht
23.   12.30 (mäng 19 kaotaja)– (mäng 20 kaotaja) Poseidon-Santos 09 0:3
24.   12.30   (mäng 19 võitja– mäng 20 võitja) Kure 09-Haabersti 2:0 (Väljak 2)      1-2 koht

I koht FC Kuressaare 09
II koht FC Haabersti 09
III koht Tartu WJK Santos 09