B-13 (2008)

                                                                   B-13 (2008)

A-alagrupp                                                                                         B-alagrupp

1.   Saku Sporting sinine                                                                    1.   Saku Sporting valge
2.   FC Kuressaare                                                                              2.   FC Kuressaare 09
3.   Saue JK                                                                                         3.   Leisi JK
4.   FC Flora H                                                                                    4.   FC Flora I
5.   Pakri SK                                                                                        5.   Saaremaa JK AameraaS

Esmaspäev, 27.07

1.    9.00    Saku Sporting val – FC Flora I 1:0
2.    9.45    Saku Sporting sin – FC Flora H 5:0
3.    10.30   FC Kuressaare 09 – Saaremaa JK AameraaS 0:1
4.    11.15   FC Kuressaare – Saue JK 1:2
5.    12.00   Leisi JK – FC Flora I 0:1
6.    12.45   Pakri SK – FC Kuressaare 1:0
7.    13.30   FC Kuressaare 09 – Saku Sporting val 0:3
8.    14.40   Saku Sporting sin – Saue JK 0:1
9.    15.25   Pakri SK – FC Flora H 0:3
10.  16.10   Leisi JK – Saaremaa JK AameraaS 1:3

17.00 AVAMINE – rongkäik Kuressaare Gümnaasiumist (kool, kus on toitlustus ) läbi linna Kuressaare linnastaadionile

18.30 õhtusöök Kuressaare linnastaadionil
19.00 Premium liiga mäng FC Kuressaare – Tallinna JK Kalev

Teisipäev, 28.07

11.    9.00    Saue JK – Pakri SK 2:0
12.    9.45    Saku Sporting val – Saaremaa JK AameraaS 3:1
13.    10.30  Saku Sporting sin – FC Kuressaare 1:1
14.    11.15  Saaremaa JK AameraaS – FC Flora I 2:2
15.    12.00  FC Kuressaare 09 – Leisi JK 0:0
16.    14.15  FC Flora H – Saue JK 0:1
17.    15.00  Saku Sporting sin – Pakri SK 0:1
18.    15.45  FC Kuressaare 09 – FC Flora I 0:0
19.    16.30  FC Flora H – FC Kuressaare 1:1
20.    17.15  Saku Sporting val – Leisi JK 7:0

Kolmapäev, 29.07

21.    8.45    A5 – B5                                               9-10 koht FC Kuressaare – Leisi JK 3:0
22.    9.30    A2 – B1                                               poolfinaal Pakri SK – Saku Sporting valge 0:2
23.   10.15   A1 – B2                                               poolfinaal Saue JK – Saaremaa JK aameraaS 3:2
24.   11.00   B4 – A4                                               7-8 koht FC Flora H – FC Kuressaare 09 0:2
25.   11.45   B3 – A3                                               5-6 koht Saku Sporting sin – FC Flora I 2:1
26.   12.30   22. mängu kaotaja – 23. mängu kaotaja   3-4 koht Pakri SK – Saaremaa JK aameraaS 2:1
27.   13.15   22. mängu võitja – 23. mängu võitja        1-2 koht Saku Sporting – Saue JK 0:2