B-10 (2011)

B-10 (2011)

                                                Kunstmurustaadioni juures  muru harjutusväljak

                     A                                                                                         B

1. FC Kuressaare kollane                                                    1. FC Kuressaare sinine
2. Kiviõli JK Irbis                                                                  2. Tartu WJK Santos
3. FC Flora K                                                                          3. FC Flora Z
4. Raasiku FC Joker                                                              4. JK Pakri
5. Pärnu JK Vaprus

                                                                  26.07

1.   9.45   Flora K – Irbis 0:6
2.  10.35  Joker – Vaprus 1:1
3.  11.20  Flora Z – Kure sin 3:1
4.  12.15  Tartu WJK Santos – Pakri 1:3
5.  13.00  Irbis – Kure kol 2:1
6.  13.45  Flora Z – Tartu WJK Santos 3:0
7.  14.30  Vaprus – Flora K 5:1
8.  15.15  Pakri – Kure sin 2:9
9.  16.00  Joker – Kure kol 3:2

                                                                    27.07

10.  9.45  Kure kol – Vaprus 0:4
11.   10.30   Joker – Flora K 5:1
12.  11.20  Kure sin – Tartu WJK Santos 5:1
13.  12.15  Irbis – Joker 1:0
14.  13.00  Flora K – Kure kol 1:3
15.  13.45  Flora Z – Pakri 10:0
16.  14.30  Irbis – Vaprus 0:1
17.  16.00  A 5 – B 4      Flora K-Santos 1:0                                   ( 7-9 koht )
18.  16:45  A 2 – B 3 Irbis-Pakri 3:1
19.  17:30  A 3 – B 2 Kure sinine- Joker 2:4

                                                                      28.07

20.   9.00   A 5 – A 4 Kure kollane- Flora K             ( 7-9 koht ) 1:0
21.   9.45   mäng 18 kaotaja – mäng 19 kaotaja Kure sinine- Pakri   (5-6 koht) 3:2
22.   10.30 mäng 18 võitja – B 1       Flora Z- Irbis    0:4                 (poolfinaal)
23.   11.15 mäng 19 võitja – A 1  Joker- Vaprus     0:1     (poolfinaal)
24.   12.00  A 4 – B 4     Kure kollane- Tartu WJK Santos      8:0            ( 7-9 koht )
25.   12.45  mäng 22 kaotaja – mäng 23 kaotaja     Joker-FC Flora 1:1 (2:1)                                         3-4 koht
26.   13.30  mäng 22 võitja – mäng 23 võitja      Irbis- Vaprus 1:1 (0:1)                                             1-2 koht

I koht Vaprus

II koht Irbis

III koht Joker